turkey english     0332 516 1554 info@avcisilah.com

Avcı silah 800 metrekare alana kurulu bir firmadır.

Bünyesindeki çalışanı ve ileri teknoloji makine parkuruyla 2002 yılından bu yana Türkiye’nin benzersiz ve en iyi tanınan pompalı, yarı otomatik, ve şarjörlü yarı otomatik av tüfeği üreticisidir.

Avcı Silah; dünya ateşli tüfek endüstrisinde, tüfeklerin A dan Z ye parçalarını kendi bünyesinde üreten fabrikalardan birisidir.

Firmamız bünyesinde metal işleme, honlama, kaynak, gravür işleme, namlu delme ve namlu üretimi, hem metal hem de ağaç üzerine lazer markalama, kamuflaj kaplama, montaj kalite güvence testleri ve tüfek atış testleri gibi bir çok üretim safhası aynı çatı altında yapılmaktadır.

Firmamıza hammadde girer ve son mamul olarak çıkış yapar.

Firma prensibi olarak misyonumuz kaliteli ve dayanıklı tüfek yapmaktadır.

Firmamızda kullanılan bütün ham maddeler en iyi kalitedir ve sıkı bir giriş kalite kontrol testlerinden sonra üretime alınır.

Üretimin dizayn ve mühendislik safhalarında en son teknoloji, sistem ve yazılımları kullanılır. Bütün sentetik parçalar, metal parçalar ve yarı mamuller son teknoloji cihazlar ile analiz edilir. Bu prensiple en iyi kalite ve en uzun dayanıklı tüfekleri üretmekteyiz.

Ürün yelpazemizde DARNE, TORNADO, PREDATOR, BLUE HUNTER, ALTER, WENGER, TORRES, PRADA,WECTOR,CAMPER, DAYTONA, EXAGE, EXPANDER, LAMPARD, PANAMERA, RECTOR, SWIBA, SWAT, ULTEGRA, WALCOR isimli tescilli markalarımızla modern ve teknolojik tesisimiz üzerinde gazlı sistemle çalışan yivsiz yarı otomatik ve pompalı tüfekler imal etmekteyiz.

Avcı Silah olarak yenilikçi ve dinamik yapımız ile ülkelere ihracat yapmakta olup sunduğumuz ürünler ile yerli ve yabancı müşterileri tarafından büyük beğeni toplamakta ve tercih edilmekteyiz. Avcı kalitesi ve rekabetçi fiyatları ile ülkeler arasında tercih edilen ve popüler bir firma olmuştur. Avcı Silah, savunma amaçlı taktik tüfeklerde de dünyanın birçok emniyet teşkilatı tarafından tercih edilmektedir.

MİSYONUMUZ

Avcı Silah, bir avcının tüfeğinde aradığı özelliklerin bilincinde olarak, güvenlik, kalite ve sürekli gelişim ilkeleri doğrultusunda bu ihtiyaçları en uygun biçimde karşılamak üzere tasarlanan yeni ürün modelleri geliştirmeye devam ederek dünya avcılık, atıcılık ve savunma sanayinin önde gelen üreticilerinden olma misyonunu taşımaktadır.

VİZYON

Kalite, ürün emniyeti ve sürekli gelişim prensiplerini uygularak dünya çapında büyüme sağlamak, yivsiz ve yivli tüfek pazarlarında yeni ürünler yapmak ve dünya avcılık, atıcılık ve savunma sanayinde ilk sıralara yerleşmektir.